Автор проекту: Лисянська Олена Олександрівна "Мережа дитячих майданчиків "Семицветик" на прибудинкових територіях м.Селидове"

ПІБ Ініціатора: Вишненко Інна Сергіївна
Статус: На розгляді
Дата початку збору голосів: 14.05.2017 17:26

м.Селидове, вул.Гоголя, буд.4-8, вул.Перемоги, буд.40-42, вул.Чайковського, буд.9, вул.Маяковського, буд.15, вул.Гоголя, буд.28, вул.Сонячна, буд.8, вул.Глинки, буд.7

Будівництво мережі дитячих майданчиків "Семицветик" на прибудинкових територіях м.Селидове

В м.Селидове існує проблема організації вільного часу дітей віком 0-10 років, насамперед, у своєму дворі, під наглядом зайнятих домашніми справами батьків. Також прибудинкові території не мають естетичного вигляду та існуючі на них дитячі майданчики зруйновані або представляють собою потенційну небезпеку для дітей. Маленькі діти рідше виходять гратись на вулицю, бо вимушені чекати, коли мати або батько зроблять всі справи та одведуть їх на великий майданчик, яких у місті 1-2.

Реалізація проекту допоможе дітям міста віком 0-10 років зростати більш здоровими, спортивними, самостійними, соціалізованими. членам сімей у дворах будинків проект допоможе більше спілкуватись, знаходити спільну мову, більш активно приймати участь у громад дворів.

Користувачі проекту: діти віком 0-10 років, члени їх сімей, гості прибудинкової території.

Дитячий майданчик "Веселка ведмедиків Гаммі" 7 шт. 122815.0 0.0
Дитяча кольорова пісочниця-трансформер з лавками SB-2 7 шт. 19530.0 0.0