"Поточний ремонт приміщення міської ради ветеранів з метою покращення умов обслуговування людей похилого віку, захисту їх прав та інтересів"

ПІБ Ініціатора: Стулішенко Валерій Павлович
Статус: Підтверджено
Дата початку збору голосів: 29.03.2019 16:40

м. Селидове

м. Селидове, вул. Маяковського, буд. 3

Поточний ремонт приміщення міської ради ветеранів

Оновлення внутрішнього стану приміщення з наданням сучасного естетичного та дизайнерського вигляду; ліквідація недоліків, пов'язаних з багаторічною експлуатацією, обладнання елементів доступності та покращення умов перебування відвідувачів, підвищення авторитетності та привабливості для людей похилого віку.

Очікуваний результат - активізація діяльності міської ради, сприяння вирішення поточних потреб громадян, підвищення результатів сумісної роботи міської ради та організації ветеранів.

Організація ветеранів війни, праці та збройних сил має найважливішу задачу та мету - захист прав, потреб та інтересів людей похилого віку. Створення достойних умов функціонування організації буде сприяти підвищенняю авторитету, привабливості серед людей, жителів міста.

Поточний ремонт приміщення, покращення умов перебування 150000.0 0.0
Спорудження пандуса 10000.0 0.0