«Право на приватне: як наші діти ходять до шкільних туалетів?»

ПІБ Ініціатора: Ніколаєва Ірина Володимирівна
Статус: Підтверджено
Дата початку збору голосів: 29.03.2019 17:16

м. Селидове

м.Селидове, вул. Маяковського, буд. 39а, Селидівська загальноосвітня школа I-III ступенів №2

Встановлення кабінок та заміна вікон в туалетних кімнатах

Будівля Селидівської ЗОШ № 2 введена в експлуатацію у 1965 році. Туалетні кімнати обладнані сантехнікою, яку було замінено у 2008 та 2018 роках.
Право на приватність – є базовим правом людини, а питання облаштування шкільних туалетів – це не тільки питання санітарних норм, а передусім питання людської гідності. Туалет – сфера інтимна. Неможливість усамітнитись за закритими дверима призводить до стресу і це негативно впливає на здоров’я учнів (особливо дівчат). Така ситуація формує надалі комплекси в стосунках та психологічні розлади, відволікає дитину від освітнього процесу, провокує захворювання сечостатевої системи й шлунково-кишкового тракту. Саме тому, постає потреба встановити кабінки в туалетних кімнатах та облаштувати відповідно до сучасних санітарно - гігієнічних норм (згідно пункту 7.5. "Державних санітарних правил і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів", затверджених у 2001 році).
Крім того, дерев’яні вікна в туалетних кімнатах (фактичний термін експлуатації – 55 років) зношені, стали старими та спорохнілими, сприяють відтоку тепла з приміщення та потребують заміни.

У Селидівській ЗОШ №2 навчається близько 700 учнів з них: сиріт – 5, позбавлених батьківського піклування – 16, інвалідів – 18, дітей, учасників АТО - 14, переселенців – 76 і працює 68 працівників. Крім того, на базі школи в позаурочний час проводиться робота гуртків та спортивних секцій. Зазвичай увесь перерахований контингент користується вбиральнями постійно, тому створення комфортних умов для учасників освітнього процесу школи є вкрай важливе.

Найголовнішим завданням школи завжди було збереження здоров’я дитини. За для досягнення цієї мети в закладі освіти створити умови, аби діти були здоровими, а навчання й особиста гігієна зручними й комфортними.
За проханням батьківської громади жителів території обслуговування закладу освіти для забезпечення дітей гідними умовами гігієни та необхідно обладнати окремими кабінками туалетні кімнати та замінити вікна на пластикові (8 шт..) й облаштування кабінок (16 шт.) в туалетах для дівчат (2) та хлопців (2)

Вартість кабінок 55968.0 0.0
Монтаж кабінок 8395.2 0.0