Автор проекту: Лисенко Володимир Вікторович "Шлях до Олімпіади 2020 в Токіо"

ПІБ Ініціатора: Вишненко Інна Сергіївна
Статус: На розгляді
Дата початку збору голосів: 14.05.2017 17:28

м.Селидове, вул.Маяковського, 39а, ЗОШ №2

м.Селидове, вул.Маяковського, 39а, ЗОШ №2

Придбання спортивного інвентарю для регбійного клубу з метою підвищення рівня фізичного виховання серед молоді

Створення на території м.Селидове професійного регбійного клубу європейського рівня, для сильного і видовищного національного чемпіонату; участь у національних соціальних програмах шляхом розвитку дитячо-юнацького регбіліг та регбі, та організації спортивно-масових заходів; створення інформаційних проектів для популяризації та культурно-масової діяльності, та головне - підвищення загального стану фізичного виховання молоді та мешканців міста із подальшим формуванням корисних звичок.

Залучення до занять фізкультурою й спортом представників всіх вікових категорій населення міста. Покращення якості навчально-тренувального процесу під час занять регбі та фізичного виховання в цілому. Створення місцевих команд по регбі для участі в офіційних змаганнях всіх рівнів - місцевих, міжміських, обласних, регіональних, всеукраїнських, міжнародних. Проведення відкритих уроків та майстер-класів у навчальних закладах міста. Проведення обласних змагань на території міста Селидове.

Додаткове залучення дітей і підлітків до занять фізичною культурою й спортом, зокрема регбі: робота з дітьми з особливими потребами, підвищення рівня фізичного виховання серед молоді.

Спортивний інвертар 20759.0 0.0