Зібрано голосів

Назва проекту

«Веселкові мрії малюків»

ПІБ Ініціатора: Дуднік Анжела Адамівна
Статус: Реалізовано
Проект №22
Дата початку збору голосів: 26.03.2019 13:20

Вид проекту

Поточні

Проект буде реалізовано на території громади

м.Селидове

Адреса, назва установи/закладу, будинку

м.Селидове вул.Гоголя, 16 Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) №5 "Роднічок"

Короткий опис проекту

Ремонт фасаду будівлі

Опис проекту

Метою проекту є сучасний естетичний вигляд будівлі та покращення її безпеки. Бажання змінити сформовану середу території закладу дошкільної освіти, створити індивідуальний та особливий вигляд будівлі, яка відповідає загальним законам організації простору під відкритим небом, цікавий вихованцям, їх батькам, працівникам та оточуючим.
Будівля ЗДО № 5 «Роднічок» експлуатується з грудня 1980 року та представляє собою блочно-бетонну конструкцію. Фасад будівлі останній раз підлягав ремонту в 1992 році. Поточні косметичні ремонти проводились неякісно. Під впливом часу та факторів зовнішнього середовища (сезонних змін температури повітря, опадів, вітрів), будівля має не естетичний вигляд, міжпанельні стики будівлі руйнуються, що несе загрозу відвідувачам закладу (вихованцям, батькам вихованців і працівникам).

Інформація стосовно доступності (результатів) проекту для мешканців громади у разі його реалізації

Ремонт фасаду будівлі значно підвищить рівень безпеки. Будинок буде мати естетичний вигляд, що якісно відобразиться на естетичному вихованні дітей. Усунення прогресуючого руйнування будівлі, створення комфортних умов перебування дітей в ЗДО, підтримка та збереження життєзабезпечення дітей та дорослих, зниження соціальної напруги.
Результати даного проекту забезпечать охорону життя та здоров’я дітей, створить сприятливий психологічний клімат, виховуватиме естетичний смак.
Як театр починається з вішалки, так і дитячий заклад починається з будівлі та території. Будь яка людина, що завітала до закладу, звертає увагу на його красу та благоустрій, якщо погляд радують різнокольорові квіти, чисті доріжки, яскраві ігрові дитячі майданчики, то відразу зрозуміло, що тут живуть та працюють люди, для яких дитячий садочок не просто місце роботи, а рідний дім, який хочеться зробити затишним та комфортним.
Відтворивши задум, пов’язаний з ремонтом будівлі, батьки вихованців та педагоги об’єднав зусилля, зможуть створити для дітей цікаву середу, яка дозволить грати, відпочивати, займатися спортом та пізнавальною діяльністю.
Користь від реалізації проекту отримають вихованці (1500 дітей), батьки (3000 чоловік), працівники закладу (51 чоловік).

Обгрунтування необхідності реалізації проекту, а також його бенефіціари

Відповідні роботи вимагають негайного виконання, тому що стає питання не тільки естетичного вигляду, але й безпеки дітей. Також буде знижена соціальна напруженість серед батьків вихованців. Проблема актуальна. Її рішення необхідне, воно позитивно вплине на зносостійкість будівлі.

Оріентована вартість проекту

Складові завдання Оріентована вартість (запитувана з бюджету) Оріентована вартість (власний внесок)
Всього 260000.0 0.0
Інші витрати 28500.0 0.0
Полімерцементний склад марки М-200 52500.0 0.0
Клей 114 з гермабутилом 11600.0 0.0
Ремонтно-відновлювальна герметизація стиків стінових панелей методом поверхневої гермітезаціі двукомпанентними бутилкаучуковими мастиками типу: Гермабутил-УМ, Гермабуотил-2М, МГБР, МГЗ, з прокладкою склотканини при ширині стику 150 мм. 63000.0 0.0

Файли